MUDr. Tereza Gabryšová

Špecialista na estetickú dermatológiu

Veľmi skúsená a uznávaná lekárka dermatológie a odborník korektívnej, estetickej a anti-agingovej medicíny dlhoročnou praxou v odbore. Je certifikovaným odborníkom s portfóliom výkonov ako aplikácia injekčných dermálnych výplní, aplikácia mezonití a nitových liftingov, mezoterapií, plazmaterapií, výkonov chemického peelingu, injekčných lipolýz a práce s lasermi.

  • Atestovala z dermatovenerológie, prešla odbornými stážami na Klinike plastickej chirurgie Fakultnej nemocnice Kráľovské Vinohrady v Prahe, v nemocnici na Bulovce a bohatou odbornou praxou vo významných pražských súkromných klinikách. Získala tiež licencie na výkon súkromnej lekárskej praxe, na výkon funkcie lektor v lekárskej praxi, na výkon funkcie odborného zástupcu a na poskytovanie poradenských služieb v odbore dermatovenerológie.

  • Stala sa držiteľkou diplomov celoživotného vzdelávania lekárov a pravidelne sa zúčastňuje sympózií, workshopov a kongresov akcií v oblasti dermatovenerológie i korektívnej dermatológie v Česku aj v zahraničí. V zahraničí pôsobila dlhodobo na stážach aj v Chorvátsku, Bulharsku a Juhoafrickej republike.

    Je členkou Českej dermatovenerologickej spoločnosti JEP, Spoločnosti pre korektívnu dermatológiu a kozmetológiu a Spoločnosti na využitie laserov v medicíne ČLS JEP.

  • Pôsobila aj ako konzultantka pre dermokozmetické spoločnosti a značky ako RoC, Vichy, La Roche Possay a školiteľka aplikácie výplní kyselinou hyalurónovou Renofill, firmy Renophase a Teosyal.

    V súčasnej dobe pracuje ako lekárka dermatológie na Klinike YES VISAGE.

Špecializácia