Recenzie

Klinika YES VISAGE sa teší veľkej dôvere klientov vďaka ich päťhviezdičkovým recenziám na nezávislých hodnotiacich portáloch.

Na kliniku a lekárov nedám dopustiť
Na kliniku a lekárov nedám dopustiť. Mám skúsenosti z inej kliniky 🥴 nie dobre a preto to viem posúdiť. Lekár/lekárka, priestor, každá asistentka - profesionál a vedia ako sa správať ku klientkam, aby boli spokojne. A preto sa i ja opakovane na kliniku vraciam 😉

20. 10. 2022

môžem len vrelo odporučiť
O klinike mi povedala kamarátka. Od prvého telefonátu mi prišlo, že klinika je solídna a čaká má len všetko dobre. Moja predtucha sa potvrdila. Recepcia krásna, každá asistentka príjemná, manažment kliniky výborne, doktor/ doktorka - sú na profesionálnej úrovni a pritom sa správajú priateľsky a ľudsky. Každá sestricka na oddelení vám splní, čo len môže. Po každom zazvoneni je pri vás čo najrýchlejšie, ako sa jej dá. Je po zakroku vašou veľkou oporou a neberie svoju prácu ako na bežiacom pase. Kliniku môžem len vrelo odporučiť ☺️

20. 10. 2022

Augmentácia prsníkov
Pred mesiacom som u Pána Dr. Šlárka podstúpila augmentaciu prsníkov, nakoľko to bol môj sen od 18nastky. Už na konzultácii som vedela, že budem v tých najlepších rukách a výsledok bude stať za to. A nemýlila som sa :) S výsledkom som nadmieru spokojná. Moje prsia vyzerajú akokeby som sa s nimi narodila. Pán doktor odviedol neskutočne skvelú prácu a ku klientkam pristupuje veľmi ľudsky, ako cely personál na klinike, v ktorej má operovali. Pánovi doktorovi posielam jedno veľké ďakujem za splnenie môjho najväčšieho životného sna.

19. 1. 2023

Oceňujem vysokú profesionalitu
Komunikácia, predoperačná konzultácia, ako aj samotný zákrok je na klinike na vysokej úrovni a je úplnou samozrejmosťou. Osobitne sa vyjadrujem k MUDr. Petrovi Žiakovi PhD. ,ktorý sa venuje klientom s citlivým prístupom a radami, pre ten najvhodnejší odporúčaný postup. Všetky otázky zodpovedné. Oceňujem vysokú profesionalitu samotného zákroku. MUDr. Peter Žiak PhD. je profesionálny odborník v plastickej chirurgii. Môžem vrelo odporúčať.

—  MVDr. Vladimír Ďuriš, klient  ·  13. 3. 2023

Zákrok se vydařil
Na zákrok jsem se odhodlávala už dlouho, ale jsem ráda, že jsem nakonec šla. Pan doktor Hošek mi byl už na konzultaci velice sympatický a všechno mi vysvětlil a zodpověděl mé dotazy. V den zákroku jsem byla trochu nervózní, ale příjemné prostředí kliniky a fajn lidi mě hodně uklidnilo. Sestřičky o mě celou dobu krásně pečovaly. Zákrok proběhl v celkové narkóze a po probuzení mi vůbec nebylo špatně. Na pokoji jsme byly dvě což bylo fajn, trochu jsem si aspoň popovídala. Sestřičky mě každou chvíli kontrolovaly i pan doktor přišel zkouknut, jestli je vše v pořádku. Jídlo tu bylo výborný, velice jsem si tu pochutnala. No a co je nejdůležitější zákrok se vydařil, jsem maximálně spokojená s výsledkem. Ráda se na kliniku znovu vrátím, když budu zvažovat plastickou operaci.

6. 4. 2022

Plastika břicha s MUDr. Musilovou
Plastiku břicha jsem plánovala už dva roky a jsem ráda, že jsem si na zákrok zvolila paní doktorku Musilovou. Je to sympatická a hlavně zkušená paní doktorka. U zákroku si dala hodně záležet i na jizvě, která vypadá krásně a z pod kalhot jí není vůbec vidět. Rekonvalescence proběhla hladce a bolesti jsem měla jenom prvních pár dnů.

13. 6. 2022

Neviete, či podstúpiť zákrok alebo operáciu? Radi vám poradíme.