Recenzie

Klinika YES VISAGE sa teší veľkej dôvere klientov vďaka ich päťhviezdičkovým recenziám na nezávislých hodnotiacich portáloch.

Operácia bola urobená na jednotku
Pán doktor Šimkanin je skvelý. Bola som s ním úplne spokojná a tiež s pani sestričkou čo sa o mňa krásne starala. Operácia bola urobená na jednotku.

21. 3. 2022

Omladenie tváre
Pani doktorka Máčadiová je sympatická a veľmi príjemná. Poradila mi čo mi najviac pomôže na moju unavenú tvár plnú vrások. A mala pravdu. Zákrok dopadol super a ja sa nejdem na seba vynadívať.

11. 4. 2022

Augmentácia prsníkov
Skvelá práca pána doktora Šlárka, je to príjemný človeka a dobrý chirurg. Augmentácia sa vydarila a ja sa teším na leto.

19. 4. 2022

Plastická operácia brucha a liposukcia
Operácia brucha s liposukciou u doktorka Šimkanina dopadla na jednotku. Rekonvalescencia bola v pohode, bolesti miernejšie a jazva je urobená pekne.

3. 5. 2022

Mezoterapia
Určite sa budem k pani doktorke Rakúsovej vracať. Bola som na prvom sedení mezoterapie a s jej profesionálnym prístupom som bola spokojná.

14. 5. 2022

Veľmi dobrá skúsenosť
Určite budem pána doktora Žiaka doporučovať. Bola to veľmi dobrá skúsenosť. Zo zákroku som mala trošku strach ale vďaka super prístupu celého personálu rýchlo zo mňa opadol. Starostlivosť na klinike bola na jednotku, sestričky a tiež sám pán doktor na mňa dohliadali. Zatiaľ mám jazvu čerstvú ale cítim sa každým dňom lepšie. Už teraz sa teším na nové bruško.

14. 5. 2022

Neviete, či podstúpiť zákrok alebo operáciu? Radi vám poradíme.