Omladenie vlastnou plazmou

Plazmalifting, čiže omladenie vlastnou plazmou, je veľmi účinná a obľúbená metóda, ktorá pomáha účinne regenerovať kožné bunky.

Prehľad zákroku

Doprajte si omladenie úplne prirodzenou cestou pomocou vlastnej plazmy. Vhodné pre vašu tvár, kruhy pod očami, krk a šiju, dekolt aj chrbty rúk. Klinika YES VISAGE ponúka okrem čistej plazmy aj revolučnú obohatenú plazmu o telu vlastnú kyselinu hyalurónovú pre ešte intenzívnejšie účinky

Plazmalifting, čiže omladenie vlastnou plazmou, je veľmi účinná a obľúbená metóda, ktorá pomáha účinne regenerovať kožné bunky. Tým zabezpečuje účinné vyhladenie pleti, vrások a výrazných stôp starnutia či silno povolenú pleť, ale okrem omladenia má významné využitie aj pri regenerácii jaziev a liečivých účinkov na pokožku po rôznych zákrokoch.

Tajomstvom mladosti Plazmaliftingu je naša vlastná krv, respektíve jej časť – krvná plazma. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, navyše telu vlastné, ktoré pokožku regenerujú a štartujú tak procesy omladenia úplne prirodzenou cestou. Telo tak začne samo pracovať v „režime mladého tela“.

Klinika YES VISAGE ponúka okrem ošetrenia čistou plazmou aj špeciálnu novinku, ktorá spája dva liečebné koncepty do jedného za účelom dosiahnutia prirodzených výsledkov. Autológna plazma bohatá na krvné doštičky v kombinácii s telu vlastnou kyselinou hyalurónovou. Toto intenzívne ošetrenie poskytuje pokožke hydratáciu a regeneráciu v jednom kroku. Zvyšuje tvorbu kolagénu, zlepšuje pružnosť, odtieň a silu pokožky. Omladenie a skvalitnenie pleti tak prebieha úplne prirodzenou cestou.

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou, čiže Plazmaliftingu je, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikácií alebo alergie. Plazmalifting nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o absolútne telu prirodzený proces, kedy Plazmalifting je zároveň zdrojom základných rastových faktorov, takže daný postup kopíruje vlastne procesy hojenia tela samotného.

  • Účinne regeneruje kožné bunky
  • Omladzuje, vypĺňa a vyhladzuje vrásky a účinne rieši vrásky na čele a okolo úst, očí či nosovoústnej ryhy
  • Nulové riziko antigénnej reakcie
  • doposiaľ najúčinnejšia bezbolestná liposukcia
Derma
Zdena Studenková – Plazmalitfing (omladenie rúk) na Klinike YES VISAGE

Popis zákroku

Rozsah estetického výkonu je vždy špecifický, a preto aj cena môže byť individuálna podľa veľkosti a povahy zákroku. Presnú cenu vždy stanoví špecialista na základe osobnej konzultácie a zvoleného optimálneho výkonu či kombinácie zákrokov.

Neviete, či podstúpiť zákrok alebo operáciu? Radi vám poradíme.