MUDr. Sylvia Krajčová, MBA

Špecialista na estetickú a anti-agingovú medicínu

Kvalifikovaná lekárka, špecialistka na korektívnu, estetickú a anti-agingovú medicínu.

  • Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. V rámci programu Erasmus študovala tiež na Lekárskych fakultách Univerzity Malaga v Španielsku, Univerzite Marmara v Turecku a na Masarykovej Univerzite v Brne.

  • Certifikovaná odborníčka na výkony v estetickej medicíne a držiteľka certifikátov pre aplikáciu injekčných výplní, botulotoxínu, plazmaliftingu, použitie kyseliny hyalurónovej v rámci zákrokov mikroihličkovanie a mezoterapia, spevňujúce mezonite a niťový lifting Aptos.

  • Prvé skúsenosti po štúdiách získala vo Fakultnej nemocnici na Vinohradoch v Prahe a tiež na významných súkromných klinikách v Prahe a na Slovensku. Mnoho významných skúseností získala aj v rámci zahraničných stáží v Izmire (Turecko) a Indonézii.

    V rámci sebavzdelávania sa aktívne zúčastňuje tuzemských a zahraničných kongresov, seminárov, workshopov pre profesionálov z oblasti anti-agingovej estetickej medicíny a korektívnej dermatológie. Aktuálne sa venuje doktorandskému študijnému programu v odbore Experimentálna chirurgia na Karlovej Univerzite v Prahe.

    Je členkou Českej lekárskej komory.

Špecializácia