Hydratácia, regenerácia, spevnenie a prevencia starnutia pokožky

Hĺbková regenerácia pokožky rozjasňuje pleť, zvyšuje jej kvalitu a prirodzene stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu

Prehľad zákroku

Doprajte svojej pleti znovuzrodenie.

S pribúdajúcim vekom stráca pleť svoju mladistvú elasticitu, kvalitu, pleť je menej hydratovaná a kontúry tváre ochabujú.

Na zachovanie mladistvého vzhľadu, jasu a pružnosti pokožky je absolútne nevyhnutná a zásadná regenerácia, stimulácia a rekonštrukcia kvality pleti, ktoré neriešia len následky starnutia, ale naopak toto starnutie pleti významne odďaľujú, prípadne úplne zastavujú.

Plazmalifting

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu je, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikácií alebo alergie.

 

Mezoterapia

Klinika YES VISAGE ponúka túto modernú a obľúbenú metódu na omladzovanie kože na tvári, krku, dekolte a hornej časti rúk, ale tiež odstránenie celulitídy a strií.

 

Hydrobalance/Skinbooster

Účinná metóda regenerácie kože. Výsledkom je hladká, pružná a dobre hydratovaná koža.

 

Mezo-botox

Táto metóda môže byť použitá na liečbu drobných liniek nielen na tvári, ale tiež dekolte, krku a rukách, ktoré sú veľmi populárnou oblasťou.

 

Frakčný resurfacing

Najúčinnejšia znovuobnova ochabnutej pleti tváre a dekoltu. Jedná sa o silný a účinný laserový zákrok, ktorý počas jedného sedenia okamžite celkovo omladí pleť.

Neviete, či podstúpiť zákrok alebo operáciu? Radi vám poradíme.