MUDr. Michal Hošek

Plastický chirurg

Je skúsený atestovaný plastický chirurg. Venuje sa vybranému spektru plastických a estetických operácií, ako sú plastické operácie prsníkov, abdominoplastiky, liposukcia, labioplastiky či plastické operácie viečok a uší. Venuje sa tiež onkochirurgii nádorov kože a prsníkov, chirurgii ruky a riešeniu jaziev. Do jeho portfólia patria tiež zákroky z odboru estetickej dermatológie.

Je členom profesijných organizácií: Česká lekárska komora, Spoločnosť plastickej chirurgie a Spoločnosti estetickej plastickej chirurgie.

V súčasnej dobe je členom tímu Kliniky YES VISAGE, kde pôsobí ako skúsený plastický chirurg.

  • Vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Karlovej v Hradci Králové a potom atestoval z odboru chirurgia a plastická chirurgia.

  • Kariéru lekára začal na chirurgickom oddelení Oblastnej nemocnice v Jičíne. Od roku 2008 potom získaval ďalšie skúsenosti na Oddelení plastickej a estetickej chirurgie v Pardubickej krajskej nemocnici. Od roku 2014 pracuje na oddelení plastickej a estetickej chirurgie na významných českých klinikách.

    Svoje zručnosti získaval tiež na mnohých stážach, napríklad na Klinike plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici u Svätej Anny v Brne, na Klinike popáleninovej medicíny a Klinike plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady v Prahe, či v Ústave chirurgie ruky a plastickej chirurgie vo Vysokom nad Jizerou.

    Pravidelne sa zúčastňuje aj zahraničných seminárov a workshopov, napr. V Nice vo Francúzsku, Ankaran v Slovinsku, či v nemeckom Frankfurte. V rámci sebavzdelávania pravidelne navštevuje aj špecializované kurzy a vedecké kongresy.

Špecializácia