MUDr. Hana Skeřilová

Plastický chirurg

Vysoko skúsená a vďaka ľudskému prístupu veľmi obľúbená lekárka a chirurg s atestáciou zo všeobecnej a plastickej chirurgie. Je členkou Spoločnosti plastickej chirurgie a Spoločnosti estetickej chirurgie.

V súčasnej dobe je členom tímu na Klinike YES VISAGE, kde pôsobí ako plastický chirurg.

  • Promovala na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci.

  • Je certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom ďalších výkonov z oblasti estetickej medicíny a dermatológie, ako je práca s lasermi, aplikácia injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, kolagénu, botulotoxínu, transplantácia mikrotuku a makrotuku a nitových liftingov.

  • Svoje bohaté pracovné skúsenosti získavala na chirurgickej klinike Fakultnej nemocnice Ostrava – Poruba, ďalej potom ako vedúci lekár Laserového centra Ústavu lekárskej kozmetiky v Ostrave – Hrabůvce a na oddelení plastickej chirurgie Nemocnice Hranice a zlínskej klinike estetickej medicíny. Vo svojej profesijnej kariére mala možnosť získavať skúsenosti a pracovať po boku tých najlepších chirurgov u nás. Tieto skúsenosti a zručnosti teraz využíva pri práci na súkromných klinikách, kde okrem profesionality oceňujú aj jej priateľský a empatický prístup ku klientovi.

    Pravidelne sa zúčastňuje odborných sympózií a workshopov. Je absolventkou početných stáží z odboru plastickej chirurgie v Česku aj v zahraničí. Pre svoje estetické cítenie je okrem plastickej chirurgie pozývaná aj na stretnutie estetickej medicíny a dermatológie, napríklad medzinárodný laserový kongres v Salisbury vo Veľkej Británii, absolvovala po boku ďalších zvučných mien medzinárodné workshopy niťového liftingu či workshopy pre aplikáciu dermatologických výplní.

Špecializácia