Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.
Kruhy a prepady pod očami

Kruhy pod očami

  • Bez plastickej operácie
  • Efekt viditeľný ihneď po ošetrení
  • Bez doby nutnej na zotavenie

Trápia vás kruhy pod očami? Príčin, vďaka ktorým kruhy pod očami vznikajú, je celá rada. Tou hlavnou je nedostatok spánku. Stačí, pokiaľ ste dlho do noci pracovali, alebo len nemohli spať, nedostatok odpočinku sa na očiach ihneď podpíše. Kruhy spôsobuje i pravý opak – nadbytok spánku! Svoju rolu však zohráva tiež vek, genetické dispozície a ďalšie faktory – stres, dehydratácia, dlhší plač, väčšia konzumácia alkoholu, nadbytočný príjem soli, alergie či tehotenstvo.

Priehlbiny a kruhy pod očami možno redukovať a odstrániť špeciálnou technikou aplikácie aktívnych látok do problémovej partie, ktoré pozitívne pôsobia na vyhladenie oblasti pod očami, ale aj okolo celej očnice. Efekt je viditeľný ihneď po ošetrení.

Dokonalú a ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach vo Vašom prípade s Vami radi preberú naši špecialisti na osobnej a nezáväznej konzultácii priamo na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo v Bratislave.

Na tento i ostatné zákroky je možnosť využiť splátkové financovanie, ktoré ide vybaviť na počkanie priamo na recepcii Kliniky YES VISAGE.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Kruhy pod očami

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz

viac informácií

Praha 5

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz

viac informácií

Brno - Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk

viac informácií