Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Zákroky v oblasti brady

Liposukcia podbradku SlimLipo

Laserová liposukcia je v súčasnej medicíne najmodernejšia a najšetrnejšia ambulantná a bezbolestná technika permanentného odstránenia nahromadeného podkožného tuku z tých oblastí, z ktorých tukové vankúše nemožno odstrániť cvičením alebo diétami.

YES lifting niťami

Moderná metóda, ktorá odsúva do pozadia klasický facelift, ktorý uskutočňujú plastickí chirurgovia. YES lifting vám jednoducho a šetrne zaistí napnutie kože a tváre, a to pomocou jednoduchého vpichu a systému jemného uchytenia tkaniva.

Lipolýza podbradku

Laserové odstránenie tukového ložiska technológií SlimLipo účinne spevňuje a vypína povädnutú kožu podbradku či paží koaguláciou mäkké tkanivá.

Neinvazívne spevnenie povolenej kože

Výsledok liposukcie podbradku je trvalý a ihneď viditeľný. Táto novinka je v súčasnosti vo svete najvyhľadávanejšie procedúrou v boji s podbradkom.

Elektromagnetická vlna

Prístroj elektromagnetická vlna je jednotkou na trhu neinvazívne radiochirurgie s vynikajúcimi výsledkami v oblasti spevňovanie pleti, k vyhladeniu jemných až stredne hlbokých vrások v oblasti tváre a spevnenie tvárových kontúr.

Botox

Omladzuje pokožku, ktorá je potom viditeľne uvoľnenejšia, odstraňuje alebo výrazne znižuje intenzitu vrások.

Výplne HA

Klinika YES VISAGE ponúka najkvalitnejšie výplne na báze telu vlastnej kyseliny hyaluronovej s veľmi pomalým vstrebávaním a vysokou kompatibilitou renomovaných výrobcov. Tento spôsob vyhladenia vrások a redukciu rýh, tvarovanie a spevňovanie kontúr tváre a pier patrí medzi nechirurgické metódy s okamžitým efektom a minimálnou záťažou pre klienta.

Zákroky v oblasti brady

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
02/208 777 77

viac informácií