MUDr. Kitti Máčadiová

Špecialista na estetickú a anti-agingovú medicínu

Je atestovanou dermatovenerologičkou, špecialistkou na kožnú problematiku a certifikovanou odborníčkou s plným rozsahom služieb a portfóliom výkonov ako aplikácia injekčných dermálnych výplní, botulotoxínu, aplikácia mezonití a niťových liftingov, mezoterapia, plazmaterapia, chemický peeling, injekčná lipolýza a práca s lasermi.

  • Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave s praxou na dermatovenerologickom oddelení Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch.

  • Prešla bohatou odbornou praxou na známych bratislavských súkromných klinikách a spolupracovala tiež s významnými farmaceutickými a kozmetickými spoločnosťami ako napríklad Galderma, Bioderma či Phyris. Zaoberá sa tiež publikačnou činnosťou a aktívne prispieva do odborných i spoločenských časopisov na dermatologické témy.

    Vďaka celoživotnému sebavzdelávaniu sa pravidelne zúčastňuje na mnohých sympóziách, workshopoch a kongresoch v oblasti dermatovenerológie aj korektívnej a estetickej dermatológie doma i v zahraničí.

    V súčasnej dobe pracuje ako lekárka dermatológie a špecialistka anti-agingovej medicíny na Klinike YES VISAGE.

Špecializácia